Teatr Miejski w Lesznie

Rozpoczynamy sezon artystyczny 2020/2021!

2 września 2020
{n_title2}
Jesteśmy szczęśliwi, że po tak długiej przerwie możemy wreszcie zaprosić Państwa ponownie na naszą widownię.

Choć przez wiele miesięcy nie mogliśmy dla Państwa grać, nie próżnowaliśmy. W tym czasie odświeżyliśmy naszą stronę internetową (jak widzicie ;)), wymieniliśmy fotele, zadbaliśmy też o to, co na scenie, przez cały czas intensywnie pracując nad nowymi tytułami.

Wrzesień i początek października obfitować będą zatem u nas w PREMIERY, na które zapraszamy Państwa przez kolejne trzy weekendy. Oto nasze najbliższe premierowe propozycje:

18 września
Pierre Sauvil MIŁOŚĆ I POLITYKA

26 września
Geraldine Aron MÓJ BOSKI ROZWÓD

2 października
Antoine de Saint-Exupéry MAŁY KSIĄŻĘ


Oprócz nowych spektakli na afisz powrócą, rzecz jasna, także te nieco starsze. Znowu na scenie przy Narutowicza ciąć będą SZALONE NOŻYCZKI, będziemy CHWYTAĆ DZIEŃ z Robertem Rozmusem i fantastycznymi piosenkami Zbigniewa Wodeckiego, a najpiękniejsza kobieta świata opowie Wam o swoich 7 SEKUNDACH WIECZNOŚCI.

Przygotowujemy również dla Państwa duży blok działań edukacyjnych i popularyzatorskich - wspólnie czytać będziemy poezję i dramaty, poznamy teatr od kulis i bawić się będziemy w aktorów. Spotkamy się nieraz także w sieci.

Zrobimy wszystko, żeby ta jesień była kolorowa i ciekawa. Zaplanujcie ją z Teatrem Miejskim!

Serdecznie zapraszamy!Instytucja Kultury Miasta Leszna Instytucja współfinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Bilety 24 Maskarada

Stopka

Zamknij