Teatr Miejski w Lesznie

Mamy odmienioną widownię!

7 września 2020
Miło nam poinformować, że dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego finalizujemy właśnie modernizację naszej widowni.
Zadanie pn. "Najmłodszy publiczny teatr w Polsce - zakup wyposażenia dla Teatru Miejskiego w Lesznie", realizujemy od czerwca br. w ramach ministerialnego programu operacyjnego "Infrastruktura kultury 2020".

W ramach zadania:
- wymieniliśmy fotele na jednakowe, ergonomiczne i spełniające normy ppoż.
- zmieniliśmy amfiteatralny układ widowni (ujednolicone zostały odstępy między rzędami do szerokości wymaganej przepisami), dzięki czemu poprawie uległa widoczność oraz komfort oglądania przedstawień, a także możliwe stało się zwiększenie liczby miejsc aż o 110 (!),
- zamontowaliśmy wymagane przepisami bhp i ppoż. światła przeszkodowe,
- wymieniliśmy wykładzinę na atestowaną, spełniającą normy niepalności.

Już za kilka dni będziecie mogli Państwo sami ocenić efekty naszej pracy. Wierzymy, że przypadną Wam do gustu. Do zobaczenia na pierwszej premierze nowego sezonu!


Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.Instytucja Kultury Miasta Leszna Instytucja współfinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Bilety 24 Maskarada

Stopka

Zamknij