Teatr Miejski w Lesznie

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Kontrast domyślny - klasyczna wersja serwisu

Wyszukiwarka


Menu główne





Teatr Miejski w Lesznie
ul. G. Narutowicza 69
64-100 Leszno
NIP: 697-102-58-04
Regon: 000642388


DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI - wersja pdf


Godziny otwarcia kasy:
  • poniedziałek w godz. 9.00-16.00
  • wtorek - piątek: 10:00 - 18:00
  • tel./sms do kasy +48 790 466 699
    e-mail: bilety@teatrmiejskileszno.pl



    Dyrektor
    Maciej Mizgalski

    Sekretariat, koordynacja pracy artystycznej
    Agnieszka Spiączka
    tel. (+48) 65 529 92 70
    sekretariat@teatrmiejskileszno.pl

    Główna księgowa
    Hanna Gawrych
    tel. +48 731 004 643
    hanna.gawrych@teatrmiejskileszno.pl

    Zastępca głównej księgowej
    Rafał Jurczyński
    ksiegowosc@teatrmiejskileszno.pl

    Kierownik działu administracyjno-technicznego i obsługi sceny
    Dagmara Kędziora
    tel. +48 533 551 530
    dagmara.kedziora@teatrmiejskileszno.pl

    Kierownik Biura Organizacji Widowni
    Liliana Kowalczyk
    tel. +48 535 785 008
    liliana.kowalczyk@teatrmiejskileszno.pl

    Biuro Organizacji Widowni
    Agnieszka Gołaszewska
    tel. +48 577 566 050
    bow@teatrmiejskileszno.pl

    Sara Antkowiak
    tel. +48 535 899 922
    sara.antkowiak@teatrmiejskileszno.pl

    Impresariat
    Jakub Lisowski
    tel. +48 500 261 668
    jakub.lisowski@teatrmiejskileszno.pl

    Specjalista ds. kadr
    Dominika Klepacz
    kadry@teatrmiejskileszno.pl



    Instytucja Kultury Miasta Leszna Instytucja współfinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Bilety 24 Maskarada

    Stopka

    Zamknij