Teatr Miejski w Lesznie

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka


Menu główneSpotkanie przyjaciół Teatru

28 kwietnia 2017
{n_title2}
Piątek 5 maja godz. 18:00 – Klub Maskarada
Za nami dziesięć premier, setka spektakli i ponad piętnaście tysięcy widzów, którzy w pierwszym sezonie jego działalności odwiedzili Teatr Miejski w Lesznie. Zapewne wielu z nich obejrzało nie jedno, nie dwa przedstawienia i miałoby ochotę na więcej. To więcej może oznaczać nie tylko zanurzenie się w magię teatru w chwili, gdy na scenie grają aktorzy, ale również dotknięcie teatru jeszcze w inny sposób.

I właśnie przyszedł czas, aby to zrobić. Niebawem kolejna premiera, a po niej jeszcze jedna i koniec sezonu. Zanim jednak nadejdzie następny, a z nim nowe spektakle, nowi aktorzy, nowi twórcy spotkajmy się, aby porozmawiać o teatrze. O tym czym jest teatr, za co go tak kochamy, jakie miejsce zajmuje w przestrzeni publicznej.

Spotkanie przyjaciół teatru, bo tak nazwaliśmy to wydarzenie, ma pod koniec pierwszego sezonu zainicjować cykliczne rozmowy o teatrze z ludźmi teatru. Bardzo nam zależy, aby w Lesznie powstało aktywne środowisko widzów, którym bliski jest nie tylko teatr, ale kultura jako taka.

Pierwszym gościem, z którym porozmawiamy, będzie Beata Kawka, dyrektor artystyczna Teatru Miejskiego w Lesznie.
Zapraszamy na to spotkanie w piątek 5 maja o godz. 18:00 w Klubie MaskaradaPrzejdź na stronę: Logo - Instytucja Kultury Miasta LesznaPrzejdź na stronę: Logo - SWWPrzejdź na stronę: Logo - Lexus

Stopka

Zamknij