ŚWIĘTO TEATRU. NIC SIĘ NIE STAŁO

Opis
NIC SIĘ NIE STAŁO to pełen euforii spektakl, z piłkarską premierą w tle, z cudownymi aktorami.
Spektakl NIC SIĘ NIE STAŁO powstało z pasji i miłości do futbolu, jest hołdem złożonym kultowemu bohaterowi polskich bohaterów – opowieścią o przebiegu i życiu piłkarzy, zawsze niełatwej, często też obfitującej w dramaty wydarzenia.
Ernest Wilimowski rozdarty między polską i śląską tożsamością, szantażowany przez niemiecką III Rzeszę, Kazimierz Deyna – geniusz środek pola, piłkarz wyklęty, podziwiany i znienawidzony, Zbigniew Boniek ze swoim „niepoprawnym" temperamentem, Emmanuel Olisadebe, nasz „biało – czerwono – czarny", pierwszy czarnoskóry zawodnik w historii kadr narodowych, Robert Lewandowski, tytan pracy w drodze do sukcesu, czy Ewa Pajor , prawdziwa gwiazda środkowoeuropejskiej piłki nożnej.
No i legendarni trenerzy, ekscentrycy i motywatorzy: Kazimierz Górski , Jacek Gmoch czy Janusz Wójcik .
Wszyscy kibice są także bohaterami naszego show, pełni miłości, pragnienia, poświęcenia. Zawsze wierni, nawet po przegranych meczach śpiewający: Polacy, nic się nie stało! Nie i oczywiście znając się na piłce i strategii lepiej niż wszyscy trenerzy i działacze razem wzięci!
Chcemy tą opowieścią wspierać wszystkich wokół pasji, jaką jest piłka nożna, być aktywnym dla jej fanów, ale też zarazić tę historię tych nieprzekonanych, a szczególnie kobiet, które nie należą do piłki nożnej ich pasji. Chcemy pokazać im, jak ważne jest dla jakości, ponieważ wspólne celebrowanie sportu.
Realizatorzy
Obsada
Michał Meyer
Paulina Chruściel
Jędrzej Wielecki
Piotr Nerlewski
Piotr Głowacki
Kacper Sasin
Jędrzej Hycnar
Wokół spektaklu
A oto kilka wybranych opinii naszych Widzów o spektaklu NIC SIĘ NIE STAŁO????
10/10 ⭐ "Super spektakl! WoW! Polecam! Cieszę się, że powstał taki
spektakl???? brawo???? Polacy nic się nie stało...????????????⚽️ "
10/10 ⭐ "Nowa jakość teatru, nowoczesna forma, ale nie nad wyraz.
Mistrzostwo aktorskie młodych i zdolnych aktorów. Poruszająca historia polskich piłkarzy i piłkarki :), temat zupełnie niekojarzący się z teatrem, a wrażenia bardzo pozytywne. Polecam!"
10/10 ⭐️ "Fantastycznie było! Pomysł na sztukę – boski. Aktorzy wcielili się w postaci genialnie. Zosia jako Ewa i Ania – wow! Dziękujemy bardzo.
Przemiły wieczór :)"
10/10 ⭐ "Wszystkiego w sam raz: trochę śmiechu, refleksji, historii futbolu i słodko- gorzkie historie. Świetnie pokazany przekrój naszego społeczeństwa. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Naprawdę warto!"
10/10 ⭐ ️Spektakl był świetny! Ocena 10 bardzo dobrze to opisuje. To co najbardziej podobało się to sposób, w jaki piłkarze poszczególnych epok zostali przedstawieni. Twórca sztuki wykonał kawał dobrej roboty pokazując atmosferę w szatni ???? To co poszczególni trenerzy/selekcjonerzy robili z piłkarzami było mega! Również poziom i kultura aktorska stały na poziomie wyższym niż bardzo dobry. Polecam cieplutko!⭐️
10/10 ⭐ ️"Moja trzecia wizyta w Garnizonie na przestrzeni dwóch miesięcy , jestem pełna zachwytu po przedstawieniu. Wspaniała obsada i gra aktorska. W sobotę kolejna wizyta."

Galeria zdjęć









