Teatr Miejski w Lesznie

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka


Menu główneRobert Rozmus

Robert  Rozmus
Aktor i wokalista. Absolwent wydziału aktorskiego PWSFTviT w Łodzi. Po studiach został zaangażowany do Teatru Powszechnego w Łodzi, potem do Teatru Nowego w Warszawie. Laureat I Nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1992).

Szerokiej publiczności dał się poznać jako Pan Rozi z Kabaretu Olgi Lipińskiej oraz członek grupy „Tercet, czyli Kwartet”, który tworzy z Hanną Śleszyńską, Piotrem Gąsowskim i Wojtkiem Kaletą.
Brał udział w popularnych programach telewizyjnych m.in. Biesiadach Zbigniewa Górnego oraz „Tańcu z Gwiazdami”, „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (finalista). Współpracował z Teatrem Muzycznym Roma („Miss Saigon”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Aladyn”, „Deszczowa piosenka”, „Proces”, „Mamma Mia”, „Piloci”). Obecnie gra rolę Szefa w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Od lat związany z Teatrem Komedia w Warszawie (ostatnie sztuki z jego udziałem to: „Premiera”, „Interes życia”, „Pierwsza randka”, „Trema”, „Sex miłość i podatki”, musical „Atrakcyjna wdowa”). Koncertuje z autorskimi programami: „Robert Rozmus Show”, „Przypadki Roberta R.”
W wolnych chwilach uprawia sport (golf, tenis, triatlon).
Robert  Rozmus


Przejdź na stronę: Logo - Instytucja Kultury Miasta LesznaPrzejdź na stronę: Logo - SWWPrzejdź na stronę: Logo - Lexus

Stopka

Zamknij