Teatr Miejski w Lesznie

Reżyserowane czytanie dramatu

Reżyserowane czytanie dramatu
 

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy w teatr, czyli do udziału w reżyserowanych czytaniach dramatów.
Za przygotowanie prób i czytań odpowiedzialni będą zaproszeni młodzi reżyserzy, a w poszczególne role aktorskie wcielą się Państwo, Nasi Widzowie, Aktorzy-Amatorzy, którzy się do nas zgłoszą i zechcą wspólnie z nami spenetrować teatr od kuchni.

Jak przed każdą teatralną premierą, zanim wystąpicie Państwo na scenie, weźmiecie udział w kilku próbach, podczas których omówiona zostanie koncepcja całości, przeanalizowany tekst i przetrenowane podstawowe zadania aktorskie. Próby odbywać się będą kilka dni przed czytaniem. Na czytanie z Waszym udziałem zaproście swoje rodziny, przyjaciół i znajomych. Puśćcie wodze fantazji i po prostu świetnie się bawcie! Oddajemy scenę w Wasze ręce!

Wszystkich Państwa, którzy mają w sobie aktorską żyłkę albo po prostu chcieliby sprawdzić swoje siły w konfrontacji z publicznością, gorąco do nas zapraszamy! Czekamy na Wasze zgłoszenia!Udział w czytaniach jest bezpłatny.
Uprzejmie prosimy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie o przesłanie zgłoszenia na adres: eduteatr@teatrmiejskileszno.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 6 listopada.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu "Edukacja kulturalna" realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury.
Reżyserowane czytanie dramatu

Galeria zdjęć
Przejdź na stronę: Logo - Instytucja Kultury Miasta LesznaPrzejdź na stronę: Logo - SWWPrzejdź na stronę: Logo - Lexus

Stopka

Zamknij