Spektakle

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka


Menu główneKONCERT PIOTRA POLKA

KONCERT PIOTRA POLKA
 

Opis

ROZŚPIEWANY KWIECIEŃ W TEATRZE, CZYLI AKTORZY W MUZYCZNEJ ODSŁONIE

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen muzyki, emocji i niezapomnianych przeżyć! Teatr Miejski w Lesznie ma zaszczyt zaprosić Państwa na koncert Piotra Polka, który odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 18:00.

Piotr Polk, to aktor filmowy i teatralny, a od niedawna piosenkarz i wokalista. Na swoim koncie ma przeszło 40 ról filmowych i teatralnych. Nie zapominając o tych serialowych. Zdobywca wielu aktorskich nagród na międzynarodowych festiwalach w Londynie, Paryżu i Monte Carlo. Każda jego rola, to uczciwość wobec siebie i widza. Każdy najmniejszy epizod, to rzetelność i odwaga. Każda jego płyta to kwintesencja stylu, smaku i elegancji... Do współpracy zawsze zaprasza muzyków, kompozytorów i artystów z duszą, niekoniecznie pokorną, bo jak sam mówi „od nich chce się uczyć!” Delikatność w budowaniu nastroju z jednej strony, z drugiej żart i lekki dystans. Taki właśnie jest! Jego charyzmatyczny wokal i muzyka łączą pokolenia, a występ artysty to tradycja tworząca niezapomnianą całość.

Podczas koncertu Piotr razem z zespołem wykona utwory z płyty „Mój film” oraz covery (między innymi „Zielono mi” Agnieszki Osieckiej).

 

Partner wydarzenia: Ciesiółka Auto Group 

KONCERT PIOTRA POLKA

Galeria zdjęć
Logo - Instytucja Kultury Miasta LesznaLogo - SWW

Partnerzy

Przejdź na stronę: Logo Ciesiółka Auto Group

Stopka

Zamknij