Spektakle

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka


Menu główneKONCERT ABSOLUTNIE, CZYLI BOŃCZYK ŚPIEWA MŁYNARSKIEGO

KONCERT ABSOLUTNIE, CZYLI BOŃCZYK ŚPIEWA MŁYNARSKIEGO
 

Opis

ROZŚPIEWANY KWIECIEŃ W TEATRZE, CZYLI AKTORZY W MUZYCZNEJ ODSŁONIE

Serdecznie zapraszamy na koncert do teatru Miejskiego w Lesznie, gdzie będziemy mieli okazję posłuchać niezapomnianych kompozycji Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Jacka Bończyka – utalentowanego aktora, autora tekstów i reżysera, który wielokrotnie został nagrodzony i doceniony za swoje wyjątkowe wykonania muzycznych dzieł wybitnych twórców.

 

(...) Miałem ogromne szczęście, że udało mi się przez wiele lat znać Mistrza i z Nim pracować. Bardzo wiele zawdzięczam Wojtkowi - był moim osobistym cenzorem, kiedy nieśmiało składałem pierwsze autorskie teksty, czasem bez uprzedzenia pojawiał się na moich koncertach, a potem dawał zawodowe uwagi. To z myślą o Nim powstał Festiwal Twórczości Wojciecha Młynarskiego, odbywający się przez kilka lat w Trójmieście, którego byłem dyrektorem artystycznym - Wojtek chętnie uczestniczył w nim, będąc gościem honorowym. Uwielbiałem tego niekwestionowanego geniusza piosenki, często Go wspominam, myśląc: "ciekawe co powiedziałby o tym "Młynarz"? To był dla mnie absolutny autorytet. (J.Bończyk)
 

Na wieczornym koncercie usłyszymy przeboje Wojciecha Młynarskiego, które zdobyły uznanie i popularność wśród kilku pokoleń Polaków.

W repertuarze

14 kwietnia 2024 (niedziela)
godz. 18:00
Sprzedaż od: 12 marca 2024

KONCERT ABSOLUTNIE, CZYLI BOŃCZYK ŚPIEWA MŁYNARSKIEGO

Galeria zdjęć
Logo - Instytucja Kultury Miasta LesznaLogo - SWW

Partnerzy

Przejdź na stronę: Logo Ciesiółka Auto Group

Stopka

Zamknij