Teatr Miejski w Lesznie

KARTOTEKA NASZEJ WSPÓŁCZESNOŚCI

10 stycznia 2021
{n_title2}
Zmotywowani świetnym efektem, jakim zakończyły się reżyserowane czytania dramatów z Waszym udziałem, przystępujemy do realizacji spektaklu on-line
który nosić będzie tytuł KARTOTEKA NASZEJ WSPÓŁCZESNOŚCI.
Tak, dobrze zgadliście, tytuł nie jest przypadkowy – projekt jest bowiem inspirowany „Kartoteką rozrzuconą” Tadeusza Różewicza. Miejscem akcji przedstawienia będzie Leszno, a ideą przewodnią przedsięwzięcia - próba zapisu naszej rzeczywistości, konsekwencji życia w czasach pandemii, która diametralnie zmieniła codzienność każdego z nas.

Spróbujemy ponownie oddać głos Wam, naszym Widzom, Przyjaciołom, Sympatykom, połączyć wypowiedzi przechodniów, monologi zaproszonych do współpracy uczestników, fragmenty z gazet, internetu, radia i telewizji z akcją teatralną. Zarejestrowany kamerą materiał stanie się podstawą internetowego spektaklu w reżyserii Julii Wernio.

Wszystkich chętnych do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy! Zgłoszenia przyjmujemy do 14 stycznia drogą telefoniczną lub mailową:
e-mail: eduteatr@teatrmiejskileszno.pl
tel. 500 261 668

Wchodzicie w to?Przejdź na stronę: Logo - Instytucja Kultury Miasta LesznaPrzejdź na stronę: Logo - SWWPrzejdź na stronę: Logo - Lexus

Stopka

Zamknij