Teatr Miejski w Lesznie

Przejdź do: Wersja kontrastowa
Przejdź do: Youtube
Przejdź do: Instagram
Przejdź do: FaceBook
Przejdź do: Wersja kontrastowa

Wyszukiwarka


Menu główneAkademia Plamokleksa w Teatrze Miejskim

30 marca 2021
{n_title2}

Czy w pudełku po butach można zrobić piękną scenografię? Czy ubrania umieją mówić? Czy można malować widelcem i jaki odgłos wydaje taty skarpeta?

Jeśli Wasze dzieci nie lubią nudy, uwielbiają tworzyć coś z niczego i zadają setki równie intrygujących pytań, te zajęcia są właśnie dla nich!

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych do udziału w internetowych kreatywnych warsztatach plastycznych.

AKADEMIA PLAMOKLEKSA to przestrzeń twórczego spędzania czasu dla dzieci i ich rodzin. Warsztaty prowadzić będzie Bożena Ślaga – świetna scenografka i kostiumografka teatralna, osoba o nieograniczonej wyobraźni, która zajmuje się wieloma różnymi formami twórczości plastycznej i dla której – jak sama o sobie mawia – „kreatywność jest jak tlen”. Nie ma w tym żadnej przesady, jej pomysłowość możecie podziwiać w spektaklu „Mały Książę”, zrealizowanym na deskach naszego teatru yes. Artystka ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla dzieci, Akademię Plamokleksa tworzy z powodzeniem od kilku lat. Inspiracje do zajęć czerpie z zabaw ze swoim 8-letnim synem, który z przyjemnością uczestniczy także w zajęciach.

 

Kilka słów organizacyjnych… laugh

Udział w warsztatach kosztuje symboliczne 1 zł.

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w piątki po południu, przez 1 godzinę za pośrednictwem programu ZOOM.

Grupa może liczyć maksymalnie 12 osób.

Przed każdym spotkaniem on-line uczestnicy otrzymają informację, co tym razem przyda się do pracy. Będą to proste materiały plastyczne + pudełka kartonowe, butelki i inne rzeczy z recyclingu + przedmioty domowego użytku. Wszystko nieskomplikowane i dostępne w każdym domu.

Będziemy kleić, wycinać i rysować… z zamkniętymi oczami. Spotkajmy się i twórzmy razem!

 

Startujemy 9 kwietnia o godz. 17.00!

Czekamy na Wasze zgłoszenia od wtorku 6 kwietnia od godz. 17.00, przysyłajcie je na adres: eduteatr@teatrmiejskileszno.pl! Liczba miejsc ograniczona!

Nie ociągajcie się, bo decyduje kolejność zgłoszeń! wink

 

Serdecznie zapraszamy!
Przejdź na stronę: Logo - Instytucja Kultury Miasta LesznaPrzejdź na stronę: Logo - SWW

Stopka

Zamknij